Mateřská škola Mladá Boleslav

Foto Foto Foto Foto Foto

13.02.2024
Karneval v MŠ Pastelka

Dnes proběhl v naší školce karneval, nejen děti přišli v krásných maskách. Paní učitelky měly připravený program, který se všem nadmíru líbil.  A všichni si karnevalový den moc užili. Doufáme, že jsme dětem v těchto pochmurných dnech zlepšili náladu.

Karneval v MŠ Pastelka

16.01.2024
Divadlo KD Mladá Boleslav

Dnes jsme s dětmi navštívili divadlo v Kulturním domě v Mladé Boleslavi, kde jsme shlédli představení "O křišťálovém srdci". Všem se představení moc líbilo. Příběh vyprávěl o dvou švadlenkách, z nichž jedna prahla po bohatství. Naštěstí lesní mužík švadlenku uvedl na správnou cestu a vše dobře dopadlo.

Divadlo KD Mladá Boleslav

22.12.2023
Přání rodičům

Příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok Vám přeje celý kolektiv MŠ.

Ve středu 3.1.2024 se na Vás opět budeme těšit.

Přání rodičům

18.12.2023
Vánoce nanečisto

Dnes u nás v MŠ proběhly Vánoce nanečisto. Pod stromečkem čekaly dárky od Ježíška, které si hned po svačince všechny děti nadšeně rozbalovaly, moc se jim dárky líbily a okamžitě si s nimi začaly hrát. Děkujeme všem rodičům, kteří přinesli cukroví a zákusky. Dětem vše moc chutnalo a myslíme, že si dnešní nadílku ohromně užily.

Vánoce nanečisto

15.12.2023
Hudebně pohybový program

V pátek nás opět navštívila děvčata s hudebně pohybovým programem. Děti se krásně rozcvičily a zatančily si v příjemném kolektivu naší MŠ.

05.12.2023
Mikuláš v MŠ

Ve spolupráci se Speciální střední školou Na Celně v Mladé Boleslavi nás přišli navštívit studenti jako MIKULÁŠ, ANDĚL a ČERT.

Děkujeme jim za návštěvu a hezký zážitek dětem.

Mikuláš v MŠ

01.12.2023
Hudebně pohybový program

Dnes byl pro děti ve školce připraven hudebně pohybový program. Nejprve se všichni rozcvičili a poté si zatančili několik různých sestav na oblíbené písničky, které svým rytmem zaujaly úplně všechny.

30.11.2023
Městský palác Templ

Prohlídka Městského paláce Templ. S dětmi jsme navštívili stálou expozici a zjistili něco málo o historii města, tento palác patří k nejstarším zachovalým stavbám v Mladé Boleslavi. Cestou jsme se zastavili na Staroměstském náměstí u betlému a procházkou po zasněžené Boleslavi jsme se vrátili zpět do školky.

Městský palác Templ

15.11.2023
Divadlo Mladá Boleslav

Dnes jsme s dětmi navštívili představení v Kulturním domě v Mladé Boleslavi. Shlédli jsme pohádku "Zvířátka a medvěd". Všem zúčastněným se představení líbilo.

31.10.2023
Halloween v MŠ

Dnes proběhl v MŠ Halloween, všechny děti měly krásné kostými. Čekaly je různé úkoly, spousty halloweenských dobrot, od svačiny až po oběd. Každé dítě si pak ještě odneslo domů strašidelný balíček.

24.10.2023
1. ročník DÝŇOBRANÍ 2023

V úterý 24.10. proběhl ve školce 1. ročník DÝŇOBRANÍ. Rodiče si s dětmi vydlabali dýni, kterou pak umístili před budovu školky. Moc děkujeme všem zúčastněným, že nám pomohli rozsvítit naši školku.

20.10.2023
Divadlo Šapitó - Pásmo pohádek

V pátek nás navštívilo Divadlo Šapitó s pásmem pohádek. Představilo dětem tři pohádky v netradičním a zábavném pojetí. Jako první byla pohádka O Červené Karkulce, další O Šípkové Růžence a poslední O Jeníčkovi a Mařence. Dětem se divadlo moc líbilo.

03.10.2023
Dýňobraní v MŠ

Srdečně Vás zveme na dýňobraní v MŠ Pastelka.

Dýňobraní v MŠ

04.09.2023
Mateřská škola Pastelka

Vítáme Vás v novém školním roce 2023/2024.

05.06.2023
Naši předškoláci

Školní rok nám pomalu končí a za chvíli se budeme muset rozloučit s 10 předškoláky, kteří odejdou následně do základních škol.

Naši předškoláci